Planowanie wydarzenia

Najbardziej złożony element przygotowań kongresu, dobrze wykonany pozwoli zaoszczędzić furę pieniedzy i nie mniej czasu

Opracowanie budżetu

Integralny element planowania. Każde wydarzenie ma jakis budzet, a jeśli go brakuje to trzeba go stworzyć. Planujemy wpływy z rejestracji uczestników, liczbę wystawców, później odejmujemy koszty i gotowe. 

Obsługa zakwtarowania

Przygotujemy ofertę kilku hoteli, w których będą mogli zatrzymać się Twoi goście, oraz specjalną stronę internetową, za pośrednictwem której dokonają rezerwacji. Dzięki wypracowanym przez lata relacjom możemy wynegocjować korzystniejsze warunki cenowe w wybranych obiektach. Zyskasz gwarancję, że każdy z uczestników zapłaci za pobyt zbliżoną kwotę i zostanie profesjonalnie obsłużony.

Profesjonalna wizualizacja 3D jeszcze bardziej pomaga wyobrazić sobie nadchodzące wydarzenie

Każde duże wydarzenie wymaga odpowiednich przygotowań na wielu płaszczyznach. Jednym z podstawowych elementów takich prac jest przygotowanie planu w sposób optymalny łączącego charakter i program imprezy z możliwościami i zaletami miejsca. Ilość osób, program wydarzenia – co i gdzie ma się odbyć, elementy zabudowy, funkcje i kubatura pomieszczeń, ciągi komunikacyjne… – wszystko to należy uwzględnić i dopasować w projekcie.
Przygotujemy taki projekt dla Państwa. Dodatkowo dzięki profesjonalnej wizualizacji 3D – bazującej na dokładnych planach obiektu – zobaczą Państwo swoje wydarzenie w zupełnie nowym, przestrzennym wymiarze!

Dobry i sprawdzony catering to podstawa każdego udanego kongresu

Kierując się powyższym założeniem przykładamy największą staranność do jakości oferowanego przez nas cateringu. Jesteśmy w stanie w tej kwestii sprostać wszelkim wymaganiom organizatora i zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających uczestników kongresu.

– Nasze wieloletnie doświadczenie w cateringu i świadczone w tym zakresie usługi wielu poważanym instytucjom, organizacjom i przedsiębiorstwom stanowią gwarancję jakości naszych usług i przygotowywanych przez nas potraw – mówi Tomasz Melon, szef kuchni Catering Melon, partnera obsługującego kongresy. – Potrawy muszą być po prostu smaczne i jednocześnie być najwyższej jakości, przygotowywane tylko ze świeżych produktów. Jesteśmy w stanie zapewnić każdy rodzaj cateringu, dania nawet najbardziej oryginalne i wykwintne.

Multimedia

Proin facilisis varius nunc. Curabitur eros risus, ultrices et dui ut, luctus accumsan nibh. Fusce convallis sapien placerat tellus suscipit vehicula.

Transport

Zapewnimy autokary, transfery VIP

Oprawa artystyczna

Proin facilisis varius nunc. Curabitur eros risus, ultrices et dui ut, luctus accumsan nibh. Fusce convallis sapien placerat tellus suscipit vehicula.

Obsługa online

Strona internetowa wydarzenia wraz z zintegrowanym system rejestracji