Pałac Kultury i Nauki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Warszawie. Znajduje się w doskonałej lokalizacji – dosłownie kilka kroków dzieli ten budynek od dworca kolejowego Warszawa Centralna. Centrum miasta oddalone jest od Pałacu Kultury o kilkanaście minut drogi tramwajem czy autobusem.

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie to budynek, który zna właściwie każdy mieszkaniec naszego kraju. Jeśli organizujesz kongres i zależy ci na tym, by odbył się on w prestiżowej, dogodnej dla wszystkich lokalizacji, PKiN jest najlepszym miejscem do tego. Każda osoba, nawet ta, która przyjedzie do Warszawy po raz pierwszy, bez problemów odnajdzie Pałac Kultury i Nauki. Dzięki temu goście zaproszeni na konferencję czy kongres trafią tam bez najmniejszego kłopotu.

Nasza firma zajmuje się profesjonalną kompleksową organizacją konferencji i kongresów (także międzynarodowych). Do dyspozycji klientów PKiN oddaje 18 sal o różnych powierzchniach – od 150 metrów kwadratowych do aż 1100 metrów kwadratowych. Dostępne sale pomieszczą od kilkudziesięciu do nawet 900 osób – w zależności od wielkości i rozkładu miejsc. Wśród oferowanych przez nas sal znajduje się również bardzo popularna Sala Kongresowa, w której miało i będzie mieć miejsce wiele ważnych wydarzeń. To w Sali Kongresowej zagrał m.in. legendarny zespół The Rolling Stones czy Marlena Dietrich. Oprócz tego, w Sali Kongresowej odbywa się między innymi Bal Mistrzów Sportu.

Decydując się na wynajęcie sali konferencyjnej od naszej firmy masz gwarancję, że wszystko zostanie zorganizowane na najwyższym poziomie. Goście będą mogli zasiąść na czystych krzesłach, przy czystych stołach, które ustawimy według Twojej lub naszej koncepcji – decyzja należy do Ciebie. Wszystkie oferowane przez nas sale zostały wyposażone również w bardzo dobrze działający system nagłośnienia. Dzięki temu osoba, która przemawia będzie dobrze słyszana z każdego zakątka sali.

Zorganizowanie kongresu czy konferencji w jednej z oferowanych sal to doskonała opcja. Pałac Kultury i Nauki znajduje się bardzo blisko największych i najpopularniejszych warszawskich hoteli, restauracji, miejsc szczególnie atrakcyjnych pod względem historycznym, turystycznym czy kulturowym. Dzięki temu można połączyć konferencję ze zwiedzaniem najważniejszych miejsc w Stolicy czy obiadem w jednej z warszawskich restauracji. Zorganizowany w PKiN kongres zapadnie wszystkim jego uczestnikom w pamięci. Goście będą mogli nawiązywać nowe znajomości i wymieniać się doświadczeniami w jednym z najważniejszych budynków nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce.