Po wakacjach przyszła pora na Pałac Lasotów, obiekt położony ok 15 km od centrum Warszawy. Obiekt mniej odpowiedni na konferencje w porównaniu do tych, które zwykle odwiedzamy, ale za to gwarantujący niepowtarzalny klimat. Co nas urzekło to fakt, iż każdy czuje się tam, jakby był gościem samego właściciela – miła i ciepła obsługa oraz domowa kuchnia zapewnia niepowtarzalny klimat.

W pałacu znajdują się 3 sale odpowiednie zarówno na konferencje (na 50, 60 i 80 osób), jak i na bankiety (odpowiednio 35, 40 i 60 osób). Wszystkie sale znajdują się na parterze pałacu. Na piętrze (poddaszu) zlokalizowanych jest 8 pokoi gościnnych w standardzie turystycznym. Jest w nich wszystko, co jest potrzebne do komfortowego spędzenia w nich noclegu, ale nie ma żadnych dodatkowych wygód. Bazę noclegową grupy konferencyjne uzupełniają o noclegi w znajdującym się na przeciw Hotelu Zielonki.

To, co wyróżnia Pałac Lasotów od innych obiektów, w których można zorganizować konferencje to to, iż niezależnie od liczebności grupy mają zawsze wyłączność na obiekt, bez dodatkowych opłat!!! Piwnice to natomiast ciekawe wnętrze na atrakcje towarzyszące spotkaniu – duża powierzchnia uniezależniająca od warunków pogodowych.

Szerzej naszą wizytę opisujemy na konferencje.pl.