Tym razem zawitaliśmy do Royal Park *** Hotel & Spa w Mielnie przy ul. Wakacyjnej 6 – hotelu na konferencje nad morzem tym razem. Jest to miejsce doskonale zlokalizowane, trochę na uboczu od zgiełku miejskiego. Obiekt położony na rozległej działce w otoczeniu zieleni. Na zewnątrz znajdą Państwo Chatę grillową, fontannę, ogród z miejscem do wypoczynku, plac zabaw i trampolinę dla dzieci.

Polecamy go wszystkim, którzy szukają obiektu odpowiedniego do zorganizowania szkolenia, konferencji lub integracji. Hotel dysponuje 49 komfortowymi pokojami z łazienkami, 4 klimatyzowane sale konferencyjne, kompleksowo wyposażone w najwyższej klasy urządzenia audiowizualne oraz Instytut SPA & Wellness i basen kryty.

To co najbardziej nas urzekło to wysoka kultura pracowników hotelu, chęć do współpracy z klientem, przemiła obsługa na recepcji, i uśmiech na ustach wszystkich pracowników. Goście czują się tutaj komfortowo pod każdym względem.

Hotel wyróżnia również to, że jest bardzo zadbany, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. A ponadto popołudniami w recepcji zapalane są kominki z olejkami eterycznymi, co przywołuje miłe doznania zapachowe.

Serdecznie polecamy ten obiekt na spotkania rodzinne i konferencje nad morzem na Środkowym Pomorzu. Przeczytaj więcej na konferencje.pl