Ruszyliśmy ostatnio tropem miejsc, które nadawałyby się do zorganizowania wielkich imprez, typu targi, kongresy na kilka tysięcy osób i dotarliśmy do warszawskiego EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Olbrzymie możliwości, 4 hale o wysokości 14m, mieszczące do 5250 osób, pomieszczą nawet żaglówki z postawionymi żaglami. Hale posiadają również bramy towarowe, które umożliwią wjazd zarówno samochodów osobowych, jak i tirów.

Obiekt oprócz hal na duże eventy, targi, pokazy i kongresy posiada mniejsze salki konferencyjne i pokoje biznesowe (w sumie 11 sal konferencyjnych, mieszczących od 40 do 600 osób). Zatem przystosowany jest do organizacji wszelkich rodzajów spotkań od targów, przez kongresy, konferencje, eventy, koncerty, aż po studia filmowe i wydarzenia sportowe.

Dogodny dojazd z centrum komunikacją miejską, położenie zaledwie kilka minut od Dworca Zachodniego, bliskość trasy AK i A1 to z kolei atuty lokalizacji tego centrum targowo-konferencyjnego. Parking wokół obiektu i w jego podziemiach jest w stanie pomieścić do 1500 samochodów.

Polecamy to miejsce z pełną odpowiedzialnością osobom szukającym na mapie Warszawy miejsca na duże wydarzenia, ale również na te mniejsze. Choć wykreowanie koncepcji podziału powierzchni wydaje się zadaniem złożonym, to jednak przy wsparciu pracowników obiektu nie jest to nieosiągalne. Bardzo pomocne są również programy 3D do projektowania przestrzeni eventowych, wspomagające prace koncepcyjne. Chcesz wiedzieć, jak twoja konferencja lub kongres będzie wyglądać w EXPOXXI? Napisz do nas. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, żeby zobaczyć swoją konferencję i kongres w EXPO XXI już dziś.