Zorganizujemy Twoją konferencję online oraz w wersji pełnej hybrydy

Przenieś swój kongres do świata on-line. Nasze rozwiązanie umożliwia organizatorom kongresów, konferencji i sympozjów naukowych organizację w pełni on-line lub w wariancie hybrydowym z pełną dwukierunkową komunikacją. Autorska platforma zapewni uczestnikom prosty dostęp do sesji organizowanych na żywo, podcastów (pre-recorded talks) i posterów, a prelekcje keynote speakers zaprezentujemy w jakości telewizyjnej.
Szukając rozwiązania w zakresie organizacji konferencji naukowych on-line i hybrydowych mieliśmy jeden cel – opracowanie możliwie najprostszego dla uczestników procesu. Z nami zorganizujesz całe wydarzenie w jednym miejscu. Pod jednym adresem umieścimy stronę www, proces rejestracji, formularz składania abstraktów oraz dostęp do sesji online. Uwzględnimy sesje plenarne, sesje równoległe i postery.

Strona www / platforma on-line

Strona www wydarzenia jest miejscem, gdzie zainteresowane osoby i uczestnicy uzyskują informacje na temat spotkania oraz instrukcje odnośnie procesu rejestracji i składania abstraktów. W naszym formacie strona www jest jednocześnie platformą, na której odbywa się samo wydarzenie. Uczestnicy mają wszystko pod jednym adresem url, bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania, tworzenia awatarów, zakładania osobnych kont, poznawania nowego środowiska, czy „szukania drogi” w wirtualnym obiekcie. Strona www, którą proponujemy, jest miejscem, gdzie uczestnicy znajdą wszelkie niezbędne informacje przed spotkaniem, jak również obejrzą transmisję na żywo, obejrzą nagrane prezentacje ustne i postery, dołączą do sesji on-line. Dostęp do wydarzenia na żywo będzie limitowany tylko dla zarejestrowanych uczestników.

zamów demo

Live streaming

Sesje LIVE zorganizujemy w formie profesjonalnej realizacji telewizyjnej. Wyróżnimy w ten sposób zaproszonych prelegentów plenarnych (keynote / plenary speakers), nadając tym prezentacjom wyższą rangę oraz transmisję na scenie głównej bezpośrednio na platformie.

Sesje równoległe / tematyczne

Sesje równoległe / tematyczne zrealizowane będą w oparciu o wybraną technologię do spotkań on-line (ZOOM, LiveWebinar). Wszyscy uczestnicy (zarówno prelegenci, jak i widzowie) dołączą do spotkania z przygotowanej platformy po kliknięciu w ikonkę obok tematu interesującej ich sesji. Nad każdym spotkaniem czuwać będzie host, odpowiadający za jego poprawną realizację od strony technicznej. Przebieg spotkania będzie zależał od uzgodnionej formuły.

Prezentacje ustne i postery

Wszystkie zaakceptowane prezentacje zostaną przedstawione na platformie w formie nagranych filmów i/lub posterów w plikach PDF. Platforma, poza udostępnieniem pliku, umożliwia również dodanie krótkiego opisu, informacji o autorach, czy abstraktu w pliku PDF. Sekcja, w której umieszczone zostaną prezentacje i postery, umożliwia filtrowanie treści po frazie i po ścieżce tematycznej, co znacznie ułatwia znalezienie wybranej pracy nawet dla rozbudowanego programu konferencji.

zamów demo

Prelegenci

Dla wydarzeń on-line kluczowa jest obsługa prelegentów i autorów. Ważny jest proces obiegu informacji odnośnie formatu konferencji, sposobu przygotowania prezentacji i uczestnictwa w sesjach w charakterze prelegenta. W naszej ofercie znajduje się również pełen wachlarz usług w tym zakresie, od bieżącej korespondencji, po przygotowanie szczegółowych wytycznych do przygotowania i przesłania prezentacji, po testowe połączenia i szkolenia z wykorzystania wybranej platformy do połączeń on-line.

Dodatkowe składniki oferty

Rejestracja

W pełni konfigurowalny, rozbudowany formularz rejestracyjny z zaawansowanymi narzędziami bazodanowymi

Obsługa abstraktów

Opracowanie formularza do przesyłania abstraktów wraz z wdrożeniem i obsługą procesu oceny przesłąnych prac

Sekretariat

Prowadzenie sekretariatu konferencji, w tym obsługa korespondencji, płatności, profesjonalne mailingi itp.

Opracowanie i kontrola budżetu

Określenie opłaty wpisowej, bieżąca kontrola kosztów i przychodów, końcowe rozliczenie

Panujesz kongres i chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach i rozwiązaniach dla organizacji konferencji naukowych on-line?
skontaktuj się z nami

Ostatnie realizacje

Marki Nobell Congressing

nobell.pl  organizacja kongresów w Warszawie

eventy.pl  pierwszy serwis prezentujący oferty cenowe obiektów

konferencje.pl  katalog obiektów konferencyjncyh

 

 

 

Skontaktuj sie z nami
  • Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, Warszawa, lok. 2703
  • +48 502 739 421
  • biuro@nobell.pl

Należymy do Warszawskiej Organizacji Turystycznej