Tym razem z wizytą w górach, a konkretnie w Krynicy-Zdrój, aby odwiedzić otwarty w tym roku po gruntownym remoncie budynek Pijalni Głównej. Remont miał na celu nie tylko gruntowne odnowienie całego budynku, ale również przystosowanie go do potrzeb organizacji eventów i jako miejsce na konferencje.

Plany zarządców uzdrowiska w pełni się powiodły. Małopolska zyskała oryginalne i bardzo pojemne miejsce na konferencje, event czy bankiet. Gruntownie zmodernizowana sala konferencyjna, w pełni otwierająca się na całą przestrzeń Pijalni zapewnia możliwość organizacji konferencji nawet do 1100 osób, a bankietu zasiadanego do 800 osób. Zamontowane tam na stałe systemy multimedialne, nagłośnieniowe i oświetleniowe to wygoda dla każdego organizatora konferencji – ten element w całej organizacji spotkania można już pominąć, wszystko jest i to bardzo dobrej jakości, zapewniające elegancką oprawę świetlną, akustyczną i multimedialną na organizowane tam spotkania wszelkich typów (konferencje eventy, czy bankiety).

Zyskaliśmy zatem obiekt na różne wydarzenia o oryginalnym wystroju i historii. A co równie ważne, Krynica-Zdrój oferuje szeroką i różnorodną bazę hotelową, zapewniającą zakwaterowanie dla uczestników spotkań organizowanych w Pijalni.

Więcej naszych wrażeń z wizyty w tym oryginalnym miejscu na konferencje w Małopolsce – Pijalni Głównej znajdziesz na konferencje.pl.