W ten piękny wrześniowy poranek postanowiliśmy wybrać się do Rancho pod Bocianem – obiektu w okolicach Warszawy, polecanego na piknik, integrację, szkolenie czy konferencję. Wybraliśmy się tam, ponieważ dochodziły do nas zupełnie sprzeczne informacje na temat jakości usług świadczonych przez obiekt. Jedni mieli zastrzeżenia, że obiekt jest zupełnie nie przygotowany do obsługi grup konferencyjnych czy szkoleniowych, wielu innych natomiast spośród kilku obiektów zaproponowanych w ofercie wybierali właśnie ten. Dlatego na własne oczy postanowiliśmy sprawdzić, czy na prawdę jest to obiekt typowo piknikowy, czy może warto wybrać się tam również jako do obiektu w okolicach Warszawy na szkolenie czy integrację.

Trafiliśmy idealnie! Oczywiście teren piknikowy jest tam idealnie zagospodarowany i przystosowany do obsługi licznych grup outdoorowych, niezależnie od pogody. Teren piknikowy to również szereg przygotowanych już atrakcji, takich jaki minigolf, park linowy, staw na kajaki i wędkowanie, liczne boiska i wiele, wiele innych. Zatem  an piknik i outdoor – idealne. A co z konferencjami i  szkoleniami? Otóż cały obiekt właśnie przechodzi modernizację, aby jeszcze lepiej móc ugościć grupy biznesowe: w pokojach wymieniane są łóżka, aby standard pokoi był bardziej hotelowy, niż sielski, hotel zakupił w pełni nowe wyposażenie sal konferencyjnych (krzesła i stoły), na największej sali planowana jest także wymiana sprzętu A/V (ekran, rzutnik i nagłośnienie). Dodatkowo dobudowuje się jeszcze jedno skrzydło hotelu, gdzie znajdą się nowe pokoje hotelowe o jeszcze wyższym standardzie i bardziej nowoczesne w wystroju oraz nowa sala bankietowa. Między Dworem Głównym a Modrzewiowym Dworkiem powstały ścieżki wyłożone kostką brukową, zatem niezależnie od pogody można się łatwo przemieszczać między nimi.

Dodatkowym atutem obiektu jest to, że jest tam tyle miejsc pod gastronomię (wiaty, sale bankietowe, sale restauracyjne, karczmy) i konferencje, że każda z grup de facto funkcjonuje w obiekcie niezależnie od innych grup. Zatem polecamy Rancho pod Bocianem nie tylko na piknik, ale również na konferencje i integracje pod Warszawą.

Szczegółową relację z naszej wizyty znajdziecie na konferencje.pl