Kolejnym punktem na mapie okazała się Mierzeja Wiślana i kolejny świetny obiekt na naszej liście. Tym razem trafiliśmy do Tristan **** Hotel & Spa, który znajduje się na samym wjeździe do miasteczka Kąty Rybackie przy ul. Rybackiej 17. Słyszeliśmy o tym miejscu same dobre opinie i rzeczywiście każde słowo było prawdą. Doskonała lokalizacja, bardzo dobre zaplecze, genialny styl i przemiła obsługa.

Polecamy go wszystkim, którzy szukają obiektu odpowiedniego do zorganizowania szkolenia, konferencji lub integracji. Znajdziesz tam wszystko czego potrzebujecie, aby zaliczyć event do udanych. Hotel dysponuje 56 komfortowymi, klimatyzowanymi pokojami, 3 salami konferencyjnymi i 1 małą salą kameralną na małe spotkania. Ponadto mamy tutaj do dyspozycji 2 baseny, wewnętrzny z atrakcjami wodnymi, i zewnętrzny z tarasem wypoczynkowym, sauny, spa, fitness, kręgielnię i wiele innych atrakcji.

Hotel na swoim terenie ma do zaproponowania również pensjonat o niższym standardzie, ale przy liczniejszych grupach można skorzystać z tego zaplecza noclegowego.

Więcej o Tristan Hotel & SPA na konferencje.pl.