KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA I PEŁNA OBSŁUGA KONGRESU I KONFERENCJI W WARSZAWIE

Planowanie wydarzenia

Planowanie konferencji to sprawa tym poważniejsza i bardziej wymagająca, im więcej uczestników planujemy. Można jednak w łatwy sposób uniknąć chaosu, jeżeli tylko z odpowiednim wyprzedzeniem zaplanujemy wydarzenie od A do Z. O ile część pracy możemy wykonać sami, o tyle przy wyborze samego miejsca i dopasowaniu poszczególnych elementów do wstępnych założeń organizacyjnych warto jest poprosić o pomoc profesjonalistów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Opracowanie budżetu

Przy organizowaniu każdego wydarzenia niezwykle istotnym elementem jest trafne zaplanowanie budżetu. Szczególnie ważne jest to przy wszelkiego rodzaju konferencjach i kongresach. Są to wydarzenia związane z tak dużą liczbą rozmaitych czynników, że dokładne skosztorysowanie ich wymaga ogromnego doświadczenia oraz skutecznego przemyślenia. 

dowiedz się więcej
Obsługa zakwaterowania

Niezwykle ważną kwestią związaną z organizacją konferencji jest organizacja odpowiedniego noclegu. Szczególnie, gdy kongres lub konferencja trwają kilka dni, koniecznością jest zapewnienie zakwaterowania uczestnikom. Firma Nobell zajmuje się również kwestią organizacji noclegów oraz ich szczegółową obsługą.

dowiedz się więcej
Profesjonalna wizualizacja 3D – zobacz swój kongres już dziś

Organizacja konferencji to bardzo duże przedsięwzięcie, które wymaga szczegółowego zaplanowania. Naniesienie wszystkich elementów programu na projekt 2D, a następnie przekonwertowanie tego do trójwymiaru pozwala na dokładne zaplanowanie rozstawienia wszystkich urządzeń i elementów konferencyjnych, a następnie ich szczegółową analizę. Dzięki temu można z dokładnością co do jednej sztuki oszacować liczbę potrzebnych elementów wyposażenia i A/V.

dowiedz się więcej
Dobry i sprawdzony catering to podstawa każdego udanego kongresu

Istnieje kilka ważnych elementów, które decydują o tym, jak dobrze będzie zorganizowana konferencja. Oprócz wyboru odpowiedniego miejsca na kongres i jak najkorzystniejszego rozwiązania związanego z zakwaterowaniem należy zadbać o odpowiednią oprawę, tak, aby podczas spotkania uczestnicy czuli się komfortowo. Poważne firmy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że niezbędny jest catering na konferencje, a znalezienie idealnej usługi w tym zakresie może okazać się niełatwe. 

dowiedz się więcej
Multimedia

Obsługa multimedialna kongresu lub konferencji to bardzo duże wyzwanie, wymagające bardzo dużego zaangażowania i ogromnej wiedzy. Ze względu na bardzo skomplikowany charakter tego przedsięwzięcia i konieczność podejmowania natychmiastowych decyzji, należy przekazać to zadanie w ręce doświadczonej firmy, która zajmuje się tym na co dzień. Nobell to przedsiębiorstwo, które kompleksowo przygotuje nagłośnienie na kongres lub konferencję oraz pełną obsługę multimedialną wydarzenia. 

dowiedz się więcej
Sekretariat konferencji

Obsługa i prowadzenie korespondencji z uczestnikami, prelegentami, sponsorami i wystawcami. Mailingi.

dOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Oprawa graficzna

Przygotowanie, opracowanie i wdrożenie projektów graficznych wszystkich materiałów konferencyjnych, logo konferencji, grafik na www itp.

dOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Obsługa online

Konferencja to niezwykle duże wyzwanie organizacyjne dla każdej firmy. Takie wydarzenie wiąże się z bardzo dużym przepływem istotnych informacji pomiędzy organizatorami, a uczestnikami. Konferencja powinna zaoferować uczestnikom kompleksową i skuteczną platformę, na której znajdą wszelkie niezbędne informacje dotyczące przebiegu konferencji oraz rejestracji. Oczywiście najsprawniejszym środkiem wymiany informacji jest w tej chwili Internet. 

dOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Planowanie i obsługa wystawy i stoisk sponsorów

Przygotujemy projekt zabudowy targowej, plan ustawienia stoisk, projekty pojedynczych stoisk oraz prospekt informacyjny dla biznesu z branży związanej z konferencją. Obsłużymy sponsorów i wystawców, przyjmiemy ich indywidualne zamówienia, podpiszemy umowy sponsorskie.

dOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Obsługa abstraktów

Opracowanie systemu do przesyłania i recenzji abstraktów. Obsługa recenzentów i wysyłka powiadomień o akceptacji. Skład, druk i przygotowanie wersji on-line książki abstraktów.

dOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
I wiele innych…

… o których pomyślisz. Każda konferencja jest inna i składa się z innych elementów. Obsługa foto/wideo, program towarzyszący, wycieczki, transport, obsługa artystyczna – to tylko niektóre z usług, jakie mogą być jeszcze potrzebne.

Nobell Congressing to renomowane przedsiębiorstwo, które od wielu lat świadczy na polskim rynku usługi związane z organizacją kongresów i konferencji. W zakresie naszych usług znajduje się kompleksowa organizacja konferencji, kongresu i innych podobnych wydarzeń, które mają ogromne znaczenie przede wszystkim dla nauki i biznesu. W nasze ręce możesz oddać całkowitą opiekę nad eventem, mając gwarancję dobrze wykonanej usługi. Powierzenie tego zadania specjalistom niesie ze sobą szereg korzyści.

Organizacja konferencji i kongresów to ogromne przedsięwzięcie logistyczne. Wymaga ona bardzo dużego zaangażowania organizatora, starannego zaplanowania całego przebiegu oraz zmierzenia się z wyzwaniami natury technicznej. Z pewnością konferencja jest dla wielu firm i instytucji wydarzeniem niecodziennym. Nic więc dziwnego, że stanowi ona wyzwanie i niesie ze sobą bardzo duże trudności. Nasz zespół przez wiele lat zdobywał doświadczenie. Zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń tego typu i jesteśmy świadomi wszelkich problemów, które mogą wystąpić w trakcie realizacji zlecenia. Jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie każdego problemu. Posiadamy także bardzo dobry system zarządzania ryzykiem, dzięki czemu potencjalne problemy możemy wyeliminować już na etapie planowania.

Pełna obsługa konferencji jest realizowana przez nas niezwykle sprawnie i skutecznie. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy detal. Fakt, że od dawna zajmujemy się tym tematem, pozwala nam na dostrzeżenie wielu szczegółów, które są niemożliwe do zauważenia dla osoby organizującej pierwszą konferencję. A osobom, które mają już w tym doświadczenia, podpowiadamy innowacyjne rozwiązania, które wpływają pozytywnie na frekwencję i zadowolenie uczestników. Dodatkowo posiadamy wyjątkowe grono sprawdzonych współpracowników i podwykonawców, na które pracowaliśmy latami. Dzięki temu jesteśmy pewni, że spotkanie przebiegnie bez żadnych niespodzianek, Posiadamy bardzo dużą siłę negocjacyjną, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać bardzo korzystne ceny za wynajem sprzętu, zakwaterowanie czy pomieszczenia konferencyjne. Organizacja kongresów i konferencji to nasz chleb powszedni. Nieustannie rozwijamy nasze możliwości i dążymy do uczynienia naszych systemów zarządzania perfekcyjnymi. Śledzimy najnowsze trendy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania techniczne z całego świata.

Głównym obszarem naszej działalności jest miasto stołeczne Warszawa, lecz bardzo chętnie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów planujących konferencję czy kongres w innych miastach w Polsce. Jeżeli interesuje Cię organizacja konferencji w Warszawie, to możemy Ci zagwarantować usługę na najwyższym poziomie. Działamy w tym miejscu od bardzo wielu lat, co pozwala nam na sprawną i efektywną pracę. Organizacja kongresu w Warszawie dzięki nam stanie się przyjemnością i przyniesie Ci ogromne korzyści.