OBSŁUGA MULTIMEDIALNA (audio-video) NAGŁOŚNIENIE KONGRESU KONFERENCJI W WARSZAWIE

Obsługa multimedialna kongresu lub konferencji to bardzo duże wyzwanie, wymagające bardzo dużego zaangażowania i ogromnej wiedzy. Ze względu na bardzo skomplikowany charakter tego przedsięwzięcia i konieczność podejmowania natychmiastowych decyzji, należy przekazać to zadanie w ręce doświadczonej firmy, która zajmuje się tym na co dzień. Nobell to przedsiębiorstwo, które kompleksowo przygotuje nagłośnienie na kongres lub konferencję oraz pełną obsługę multimedialną wydarzenia. Obsługa audio-wideo konferencji to nasz chleb powszedni. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza praca zaczyna się już od opracowania koncepcji. Starannie i z najwyższą dokładnością planujemy każde nasze przedsięwzięcie. Dzięki bardzo dużej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw możliwym problemom już na etapie planowania. Szczegółowe i dopracowane plany znacząco ułatwiają przeprowadzenie całej konferencji. Kolejnym krokiem, który realizujemy, jest wynajem sprzętu. Dobieramy sprzęt o bardzo wysokich parametrach technicznych, jednocześnie pozostając jak najbardziej ekonomicznym, co korzystnie przekłada się na koszt całego przedsięwzięcia.

Obsługa audio-wideo kongresu wymaga bardzo specjalistycznego sprzętu. Jesteśmy w stanie umiejętnie połączyć sprzęt dostępny na sali z dodatkowymi urządzeniami zamówionymi specjalnie na potrzeby danego wydarzenia. Korzystamy z rozwiązań renomowanych marek, takich jak Sennheiser, JBL, Canon, czy Nec.

Obsługa multimedialna konferencji wymaga odpowiedniej koordynacji technicznej w czasie rzeczywistym. Posiadamy fachowy zespół ludzi, którzy na bieżąco są w stanie optymalizować poszczególne elementy multimediów oraz są w stanie natychmiastowo zaradzić wszelkim zaistniałym problemom. Obsługa audio-wideo kongresu nie ma przed nami tajemnic. Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie i z najwyższą starannością. Każdemu klientowi możemy zagwarantować wysoką jakość usług. Jeżeli interesuje Cię obsługa multimedialna konferencji, dołącz do grona ufających nam klientów już dziś.

Marki Nobell Congressing

nobell.pl  organizacja kongresów w Warszawie

eventy.pl  pierwszy serwis prezentujący oferty cenowe obiektów

konferencje.pl  katalog obiektów konferencyjncyh

 

 

 

Skontaktuj sie z nami
  • Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, Warszawa, lok. 2703
  • +48 502 739 421
  • biuro@nobell.pl

Należymy do Warszawskiej Organizacji Turystycznej