OBSŁUGA ONLINE KONGRESU, KONFERENCJI W WARSZAWIE

Konferencja to niezwykle duże wyzwanie organizacyjne dla każdej firmy. Takie wydarzenie wiąże się z bardzo dużym przepływem istotnych informacji pomiędzy organizatorami, a uczestnikami. Konferencja powinna zaoferować uczestnikom kompleksową i skuteczną platformę, na której znajdą wszelkie niezbędne informacje dotyczące przebiegu konferencji oraz rejestracji. Oczywiście najsprawniejszym środkiem wymiany informacji jest w tej chwili Internet. Pozwala on na szybkie zapoznanie się ze szczegółami wydarzenia oraz na rejestrację online.

Rejestracja online na konferencje to niezwykle wygodna forma zapisu. Pozwala ona na bardzo szybkie dołączenie do wydarzenia. Strona internetowa konferencji znacząco odciąży organizatorów. Obsługa online konferencji to obszar, w którym działamy od bardzo dawna. Posiadamy wysokiej jakości systemy zarządzania zasobami online, które umożliwiają nam efektywną pracę. Dzięki zintegrowanemu systemowi rejestracji, uczestnicy będą mogli dokonać nie tylko zapisu na kongres, ale również dokonać rezerwacji zakwaterowania, cateringu, czy zapisać się na dodatkowe prelekcje, a także zgłosić swój abstrakt.

Strona kongresu ponadto umożliwia kompleksowy dostęp do wszelkich niezbędnych informacji. Uczestnik może dokładnie zapoznać się z jego tematyką, programem, dokładnym przebiegiem oraz możliwościami, które oferuje wydarzenie. Obsługa online kongresu, którą oferujemy to bardzo rozwinięta usługa, z której bardzo chętnie korzysta wiele organizatorów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanemu zespołowi, jesteśmy w stanie zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. Od podstaw przygotujemy stronę, formularz do rejestracji online, formularz do przesyłania abstraktów, system do oceny abstraktów i dostosujemy  je do Twoich szczegółowych wymagań. Zadbamy także o wyjątkową oprawę estetyczną.

Dzięki naszemu zaangażowaniu i wiedzy rejestracja online na kongres będzie dla użytkowników bardzo łatwa, a Ciebie odciążymy z ciężaru organizacyjnego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą  wyjątkową ofertą. Gwarantujemy pełną satysfakcję i zadowolenie ze współpracy z nami. Dołącz do grona ufających nam klientów już dziś!

Marki Nobell Congressing

nobell.pl  organizacja kongresów w Warszawie

eventy.pl  pierwszy serwis prezentujący oferty cenowe obiektów

konferencje.pl  katalog obiektów konferencyjncyh

 

 

 

Skontaktuj sie z nami
  • Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, Warszawa, lok. 2703
  • +48 502 739 421
  • biuro@nobell.pl

Należymy do Warszawskiej Organizacji Turystycznej