OPRAWA GRAFICZNA

W Nobell wykonujemy profesjonalne przygotowanie graficzne wszelkich materiałów konferencyjnych zarówno w technice druku solwentowego, jak i druku offsetowego. Zdajemy sobie doskonale sprawę z faktu, że profesjonalna oprawa graficzna konspektów i innych materiałów używanych podczas różnego rodzaju prelekcji ma niebagatelne znaczenie w kontekście reakcji odbiorców na całe wydarzenie.

Nasza organizacja oferuje profesjonalną obróbkę graficzną zarówno materiałów szkoleniowych przeznaczonych do druku, jak i tych, które mają być później udostępniane w dystrybucji cyfrowej. Kadrę naszej firmy tworzą osoby, które nie tylko świetnie operują współczesnymi zaawansowanymi programami do obróbki grafiki, ale również takie, które doskonale orientują się we współczesnych trendach w projektowaniu materiałów szkoleniowych. Ponadto, są oni otwarci na wszystkie sugestie zleceniodawcy, które pojawiają się w trakcie wykonywania konkretnego projektu. Dzięki temu są oni stworzyć koncepcję, która znakomicie wpisze się w Państwa oczekiwania oraz będzie doskonałym bodźcem inspirującym uczestników szkolenia do rozwijania swoich kompetencji intelektualnych i zawodowych.

Co istotne, naszą domeną są również bardziej nieszablonowe projekty graficzne. Zaliczyć można do nich wykonywanie szaty graficznej podręcznika rozdawanego uczestnikom szkolenia, zadbanie o ostateczny kształt estetyczny folderów reklamowych informujących o danej prelekcji oraz zaprojektowanie plakatów lub grafiki użytkowej powiadamiającej o danym wydarzeniu. Nasi pracownicy mogą poszczycić się wyważonym poczuciem estetyki. Sprawia to, że zaprojektowane przez nas materiały szkoleniowe mają nie tylko cenne walory edukacyjne, ale również cieszą oko i tym samym staja się jednym z powodów, dla których konkretna konferencja na długo zapisze się w pamięci gości. Dzięki temu wiedza nabyta podczas warsztatów będzie zdecydowanie lepiej utrwalona, a sami uczestnicy powrócą do domu z unikalnymi konspektami, do których z przyjemnością zajrzą w przyszłości.

Marki Nobell Congressing

nobell.pl  organizacja kongresów w Warszawie

eventy.pl  pierwszy serwis prezentujący oferty cenowe obiektów

konferencje.pl  katalog obiektów konferencyjncyh

 

 

 

Skontaktuj sie z nami
  • Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, Warszawa, lok. 2703
  • +48 502 739 421
  • biuro@nobell.pl

Należymy do Warszawskiej Organizacji Turystycznej