SEKRETARIAT KONFERENCJI

Sekretariat konferencji Nobell zajmuje się wieloaspektową obsługą i prowadzeniem korespondencji pomiędzy różnymi uczestnikami wydarzenia, do których zaliczają się prelegenci, goście, sponsorzy oraz wystawcy. Oferowane przez na usługi są kompleksowe. Obejmują one między innymi wsparcie w kampanii informacyjnej i promocyjnej charakterystycznej dla danej konferencji poprzez skomponowanie spersonalizowanego mailingu. Prowadzony przez nas mailing występuje w różnych postaciach – od newsletterów, które często zawierają skondensowaną treść artykułów fachowych o wysokiej wartości merytorycznej po angażujące zaproszenia i wiadomości okolicznościowe ukierunkowane na wykreowanie trwałej i głębokiej relacji z uczestnikami danego sympozjum. Dodatkowo zapewniamy wsparcie w komunikacji bezpośredniej pomiędzy zainteresowanymi gośćmi.

Sekretariat Nobell w znaczący sposób usprawnia organizacją konferencji. Nasza działalność obejmuje bowiem rejestrację zgłoszeń uczestników oraz wszelkich osób towarzyszących nie tylko przed spotkaniem, ale również w trakcie jego trwania. Baza zgłoszeń, jaka prowadzimy, jest uporządkowana według różnych tematów wykładów poruszanej na danej konferencji oraz według konkretnego dnia w przypadku dłuższych wydarzeń.

Co więcej, nasz sekretariat jest zdolny do koordynowania finansowych aspektów danego wydarzenia, takich jak na przykład przyjmowanie i rozliczanie opłat od uczestników. Jesteśmy również w stanie wygenerować i wysłać przejrzyste potwierdzenia dla gości oraz sporządzać szczegółowego zestawienia według indywidualnych preferencji klienta. Nasz sekretariat nie przestaje pełnić swoich obowiązków również po zakończeniu danego wydarzenia. Na życzenie jesteśmy gotowi wystawić faktury dla uczestników oraz estetycznie zaprojektowane certyfikaty potwierdzające udział w konferencji.

Wszystkie zaprezentowane przesłanki sprawiają, że warto powierzyć nam profesjonalną obsługę konferencji. Dzięki naszemu zaangażowaniu wszelkie aspekty proceduralne konferencji zostaną dopełnione, a uczestnicy poczują się docenieni poprzez oryginalne i zindywidualizowane formy komunikacji.

Marki Nobell Congressing

nobell.pl  organizacja kongresów w Warszawie

eventy.pl  pierwszy serwis prezentujący oferty cenowe obiektów

konferencje.pl  katalog obiektów konferencyjncyh

 

 

 

Skontaktuj sie z nami
  • Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, Warszawa, lok. 2703
  • +48 502 739 421
  • biuro@nobell.pl

Należymy do Warszawskiej Organizacji Turystycznej