WIZUALIZACJE 3D KONGRESU I KONFERENCJI W WARSZAWIE

Organizacja konferencji to bardzo duże przedsięwzięcie, które wymaga szczegółowego zaplanowania. Naniesienie wszystkich elementów programu na projekt 2D, a następnie przekonwertowanie tego do trójwymiaru pozwala na dokładne zaplanowanie rozstawienia wszystkich urządzeń i elementów konferencyjnych, a następnie ich szczegółową analizę. Dzięki temu można oszacować liczbę tych elementów co do jednej sztuki, co pozwala na stworzenie szczegółowego kosztorysu, przewidzenie potencjalnych problemów oraz rozesłanie dokładnego planu do podwykonawców. Na montaż tuż przed konferencją jest tak mało czasu, że bez dobrej wizualizacji, bardzo łatwo o pomyłkę. Dążymy do tego, by jak najlepiej wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta. W celu zapewnienia możliwości szczegółowego zaplanowania wydarzenia w oparciu o potrzeby klienta, wykorzystujemy bardzo ciekawą usługę, wspomagającą projektowanie konferencji. Wizualizacja 3d konferencji to bardzo dobry sposób na stworzenie odpowiedniego projektu i staranne przedyskutowanie go z klientem.

Wizualizacja 3d kongresu pozwala na dokładne zaplanowanie rozmieszczenia elementów w sali. Dzięki niej można dokładnie opracować system nagłośnienia oraz efektywnie zaprojektować całą otoczkę multimedialną. Wizualizacja 3d konferencji pozwala ponadto na odpowiednie przydzielenie miejsc siedzących, zaplanowanie pozycji konferansjerów i prelegentów, czy zorganizowanie systemu zabezpieczającego.

Wizualizację można wykorzystać także do efektywnego ulokowania cateringu, stoisk zewnętrznych czy tablic posterowych . Wizualizacja 3d kongresu posiada bardzo ważną zaletę. Z racji tego, że jest to dobro multimedialne, można dokonywać edycji w bardzo szerokim zakresie. Pozwala to na przetestowanie kilku możliwości.

Działamy głównie na terenie Warszawy. Jeżeli interesuje Cię wizualizacja 3d konferencji w Warszawie, to jesteśmy w stanie zrealizować tę usługę na najwyższym poziomie. Na co dzień zajmujemy się kompleksową organizacją takich wydarzeń, łącząc usługę wizualizacji z innymi elementami naszej pracy. Dzięki temu możemy przygotować praktyczną koncepcję. Wizualizacja 3d kongresu w Warszawie to nasz chleb powszedni. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy pełne zadowolenie z wykonanej przez nas usługi oraz udaną i przemyślaną konferencję.

Marki Nobell Congressing

nobell.pl  organizacja kongresów w Warszawie

eventy.pl  pierwszy serwis prezentujący oferty cenowe obiektów

konferencje.pl  katalog obiektów konferencyjncyh

 

 

 

Skontaktuj sie z nami
  • Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, Warszawa, lok. 2703
  • +48 502 739 421
  • biuro@nobell.pl

Należymy do Warszawskiej Organizacji Turystycznej