W tym miesiącu odwiedziliśmy pięciogwiazdkowy Hotel Victoria Sofitel w Warszawie. W ubiegłym oku hotel przeszedł renowację wnętrz, dzięki czemu zyskał zupełnie nowy wystrój, inny od tego, z jakim się kojarzył. Teraz w hotelu znajdziemy bardziej nowoczesne kolory i detale wykończeniowe. W pełni odnowiona jest też połowa pokoi, centrum fitness i restauracje hotelowe. Odnowiono również elementy wystroju sal konferencyjnych. Dzięki tym zabiegom hotel zmienił się na tyle, że zachwyci nawet tych, którzy wielokrotnie organizowali tutaj swoje spotkania.

Hotel nadal dysponuje wysoką, przestronną salą konferencyjną nawet do 650 osób z teatralną sceną oraz widnym i komfortowym foyer przed największą salą. Zaplecze konferencyjne to także szereg sal na pierwszym piętrze hotelu. Warto podkreślić, iż całe centrum konferencyjne hotel ma ulokowane w jednej części obiektu – goście konferencyjni mają więc ułatwione poruszanie się po obiekcie oraz między salami.

Jedna z najlepszych lokalizacji w Polsce (samo centrum Warszawy, w jej historycznej części, tuż obok Traktu Królewskiego i Starego Miasta), wysoki standard (5*), znana światowa marka i jedna z największych sal konferencyjnych w Warszawie – jednym słowem hotel idealny do organizacji prestiżowych konferencji, spotkań i eventów, krajowych i międzynarodowych.