Tej zimy odwiedziliśmy nowo otwarty hotel w Pabianicach k/Łodzi – Fabryka Wełny. Obiekt mieści się w budynku dawnej fabryki, ma surowy industrialny klimat w połączeniu z bardzo nowoczesnym wystrojem. Czerwona cegła w połączeniu z nowoczesnymi, szklanymi elementami to to, co zrobiło na nas duże wrażenie. Pod względem architektoniczym i wykończenia wnętrz, hotel ten jest wręcz genialny.

Dla organizatorów konferencji hotel oferuje 650 m2 powierzchni konferencyjnej, którą można zagspodarować według potrzeb. Jest możliwość połączenia sal z foyer, każda sala ma ruchome ściany dzięki którym można sobie stworzyć dowolną przestrzeń. A wszystko jeszcze pachnie nowością. Minusem jest stosunek powierchni w salach do liczny miejsc w pokojach hotelowych. Konferencję zorganizować nawet na 600 osób przy jedynie 113 miejscach noclegowych. Pokoje natomiast są bardzo stylowe, w każdym są oryginalne, wełniane elementy (powłoczki na poduszki, okładka na teczkę z materiałami itp.).

Przebywanie w restauracji to sama przyjemność. Styl raczej industrialny, typowe halowe klimaty z rurami wentylacyjnymi na suficie. Pomieszczenie bardzo wysokie z filarami.

W Hotelu Fabryka Wełny goscie mogą też skorzystać z szerokiej gamy atrakcji rekreacyjnych. W hotelu znajduje się siłownia, kręgielnia, sala fitness, squash, basen, spa, a 400 m od hotelu jest pole golfowe. Jest zatem wszystko, co do szczęścia potrzebne.

Hotel ma bardzo dogodne położenie w centrum kraju. Wyróżnia go nie tylko architektura i oferta, ale również bardzo miła i gościnna obsługa oraz dyrekcja z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Więcej o nasze wizycie znajdziesz na konferencje.pl.